Klacht: Ook hier hetzelfde

Rinske82 op 29 november 2017 over Intertoys in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Intertoys
Status Nieuwe klacht
Datum 29 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Niet te geloven. Je bestelt ruim op tijd 4 cadeautjes voor Sinterklaas bij een (dacht ik) betrouwbaar bedrijf die aangeeft dat het na 2 dagen al bezorgd wordt. Vervolgens krijg ik geen bevestiging van de bestelling en geen verzendbevestiging. Wel krijg ik afgelopen maandag een pakket van Intertoys alleen ontbreken er 2 cadeaus. Telefonisch is intertoys niet bereikbaar en per mail krijg je een standaard reactie dat je na 4 dagen pas iets hoort, Dan heb ik er niets meer aan aangezien we zaterdag Sinterklaas vieren. Geen idee of ik nu nog iets krijg of dat ik iets anders moet regelen. Schandalig dat ze zo met klanten om gaan want ik zie dat dit geen uitzondering is maar dat het klachten regent.

Gewenste Oplossing:

Als ik snel hoor waar ik aan toe ben en als ze moeite doen om op de een of andere manier te compenseren dat ze zo'n ontzettend slechte service bieden op dit moment zoals een tegoedbon

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Intertoys

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Intertoys nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM