Mijn Klacht:
In Aug. jl. een parkeerkaart gekocht, om zo vlakbij concert (in DenHaag) te kunnen parkeren i.v.m. mijn zwangere vriendin.
Bij aankomst bleek de garage al vol te zijn (?!)
Sinds 6 augustus (!!!) ben ik al bezig om:
– mijn geld terug te krijgen
– een manager te spreken voor een sorry
Heb inmiddels 25x gebeld en al die gesprekken worden niet bijgehouden in het systeem daar! Kan dus elke keer mijn situatie opnieuw melden. Deze gesprekken duren altijd 10-15 minuten (!)
Waarvan minstens 6 minuten in de wacht, elke keer weer.
Bij het horen van het nr. van mijn kenmerk, zeggen de medewerkers al: zo he, dat is inderdaad wel heel erg lang geleden.
Daarna volgt het standaard praatje dat de melding wordt doorgezet, met spoed wordt doorgezet, met voorrang wordt doorgezet…… maar je raad het al: sinds 6-8 – niks, nada, noppes.
Ook is mij 10x beloofd dat de manager(s) mij 1000% zouden terugbellen en ook dit is sinds al die tijd niet gedaan.
Gewenste Oplossing:
als een leidinggevende mij belt, mijn verhaal aanhoort, begrijpt en een paar dingen zegtdoet:
- zijn excuses aanbieden
- het geld overmaken
- erkennen dat het bedrijf fouten heeft gemaakt naar mij persoonlijk toe
- erkennen dat het bedrijf dingen zal moeten veranderen (zoals bijv. een log systeem maken van de gesprekken etc.)
- en dat al die gesprekken via mijn provider, dat hij namens het bedrijf zegt dat hij mij deze zal vergoeden (zie 25 gesprekken a 10-15 minuten)


