Mijn Klacht:
1. Ruim een week voor vertrek vakantie limiet verhoging aangevraagd van 500,- naar 750,- max. Telefonisch toegezegd dat de verhoging (ivm het relatief klein bedrag) vanzelf zichtbaar zou worden via de APP. Maar helaas. Sindsdien alleen maar online geneuzel met het excuus dat er een achterstand is. Tijdens de vakantie niks geregeld. Geen limiet erbij dus steeds nagelbijtend door de tol poorten gereden met de vraag of de poortjes wel open gingen als ik rond die 500 limiet zat.
2. Digitale dienstverlening 24×7 is kant en klare onzin. In de nachtelijke uren geen enkele info beschikbaar via de ICS app.
Ook hier dus weer alleen maar vraagtekens over het saldo.
Wat nou zekerheden op vakantie!?
Niets dus.
Gewenste Oplossing:
Waarmaken wat wordt beloofd en ervoor zorgen dat rond vakantie periodes de dienstverlening op orde is. Dus ook 24*7 informatie voorziening.

