Klacht: Crimineel zakkenvullen aan “incassokosten”

TheKars1970 op 08 februari 2015 over International Card Services in de categorie Creditcards

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
International Card Services has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Creditcards
Status Open
Datum 8 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onlangs kon ik niet tijdig het volledige bedrag c.q. tekort van mijn creditcard betalen wegens perikelen bij mijn scheiding. ICS-cardservices belden mij op en ik heb een betalingsregeling met hun afgesproken. In de algemene voorwaarden spreekt ICS over een boete van 2% van het openstaande bedrag indien je niet tijdig betaald. Dit zou dan maximaal € 54,- kunnen/mogen zijn. Tot mijn grote verbazing, ergernis aan schrik kwam er even € 350,- aan EXTRA INCASSOKOSTEN bij !!! Buiten dat dit je reinste diefstal is breng je de mensen zo wel verder/dieper in de problemen!

Gewenste Oplossing:

Als er niet meer dan maximaal die € 54,- aan boete betaald dient te worden. Dat vind ik echt al meer dan zat. 2% rente op 1 maand is eigenlijk al 27% rente op jaarbasis. Dat is eigenlijk al meer dan diefstal zat! Maar ja de rijken worden niet zomaar rijk, he? Dan moeten ze het eerst wel efficiënt van de armen jatten!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar International Card Services over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over International Card Services nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM