Klacht: ingehuurde machine uit Litouwen

Hv 6871 op 07 juli 2024 over Transavia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Transavia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 7 juli 2024

Een trouwe Transavia-klant van 50 jaar heeft zijn onvrede geuit over een vlucht naar Kreta op 11 juni, waarbij een ingehuurde machine uit Litouwen werd gebruikt. Hij beschrijft de oude staat van het vliegtuig, de gebrekkige Engelse taalvaardigheid van de crew en de teleurstellende catering, die niet voldeed aan zijn verwachtingen op basis van eerdere ervaringen met Transavia.

Mijn Klacht:

Al minstens 50 jaar vlieg ik met veel plezier met Transavia. 11juni j.l vloog ik naar Kreta, 2 dagen van tevoren ontving ik netjes een mail dat door gebrek aan capaciteit en personeel een machine was ingehuurd. Niets nieuws , heb vaker met een machine uit bv Kroatie gevlogen maar altijd was daar wel een touch van Transavia in terug te vinden ( machine had logo van HV, er vloog 1 Transavia crewmember mee, de catering was van HV enzenz.). Waar ik op 11 juni instapte was shocking, een oude rammelende kist, een crew dat erg zijn best deed maar slecht Engels sprak en een purser die bijna niet te verstaan was. Geen catering ( stond in mail) maar een flesje water, een oud half bevroren onsmakelijk broodje en een kopje lauwe thee of koffie dat al uren in thermoskan had gezeten, was niet bepaald reclame voor Transavia, een toilet dat niet meer goed doorspoelde waardoor het personeel verschillende malen met een penetrant luchtje stond te zwaaien ook niet…… kortom de slogan uw vakantie begint al op Schiphol ging deze keer niet op. Gelukkig vloog ik op 25/6 terug met een echte HV machine waar, zoals ik gewend ben, alles klopte en fijn verliep. Ik hoop van harte dat deze machine niet meer voor Transavia wordt ingezet, de ticketprijs stijgt ieder jaar , laat aub jullie service dat ook doen….

Gewenste Oplossing:

eigen of gelijkwaardige machines blijven vliegen om de high standard van Transavia te kunnen blijven handhaven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Transavia
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Transavia

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Transavia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hv 6871
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM