Klacht: Zeer onzorgvuldig omgaan met mijn extra aflossing op de hyphotheek

EpVeldman op 21 juni 2019 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 juni 2019
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag Ep Veldman, Wat een vervelende opeenstapeling van gebeurtenissen. Ik kan me voorstellen dat je hier wel gefrustreerd over bent. Ik begrijp dat er nu tóch een boete is afgeschreven. De uitvoering hiervan ligt net als het complete dossier bij...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 21 juni 2019

Een klant van ING heeft problemen ervaren met het verwerken van extra aflossingen op zijn hypotheekleningen. Ondanks eerdere bevestigingen dat de aflossingen boetevrij konden worden gedaan, ontstonden er complicaties met de verwerking van de bedragen, wat leidde tot onduidelijkheid en een onterecht afgeschreven boete. De situatie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een lening met deel 1 en een deel 2. Deel 1 rente 3,44% Deel 2 rente 1,8%. Nu hebben we op beide delen 30K afgelost eerste opdracht voor deel 1 gegeven en later voor deel 2. Contact gehad met de bank in Amsterdam en dit kon boete vrij. Nu kreeg ik na een week alleen een brief van deel 2 dat de 30 K was verwerkt. Na een telefoontje richting Amsterdam hoorde ik dat de andere 30K geblokkeerd stond. Waarom niet bekend maar ze zouden het oplossen. Weer een week verder niets gehoord weer contact opgenomen blijkt dat 30 K weer stond voor lening deel2 daar was al 30K op afgelost dus dat kon niet weer geblokkeerd dus. Ze zouden het omzetten naar lening deel 1 boete vrij. paar dagen later weer contact want er is toch boete afgeschreven ?? Weer zullen ze dit rechtzetten maar tot nu toe nog niet voor elkaar. Ook bij filiaal in Emmen geweest maar die kunnen niets voor mij doen.

Gewenste Oplossing:

Tevreden als op beide lening delen gewoon de 30K zal worden afgelost zoals beloofd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 21 juni 2019 om 15:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag Ep Veldman,

Wat een vervelende opeenstapeling van gebeurtenissen. Ik kan me voorstellen dat je hier wel gefrustreerd over bent. Ik begrijp dat er nu tóch een boete is afgeschreven.

De uitvoering hiervan ligt net als het complete dossier bij onze afdeling Hypotheken. Om die reden wil ik je toch echt vragen om dit verzoek in te dienen bij mijn collega's van de afdeling Hypotheken zodat dit kan worden opgepakt.

Mijn collega's zijn bereikbaar via tel 020 22 888 88 op maandag tm vrijdag van 8:00-21:00 uur en op zaterdag van 9:00-17:00 uur.

Met vriendelijke groet,

Jeroen
ING Webcare

EpVeldman

Heeft op 21 juni 2019 om 17:39 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dat zal dan de vijfde keer worden dat ik contact moet opnemen met afd hypotheken na 20 min in de wacht te staan als ik het voor elkaar heb ga ik als een speer weer naar de Rabo bank wat een geklooi bij ing

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM