Klacht: zeer onvriendelijke bejegening medewerker helpdesk en klantenservice

bronneberg op 13 april 2013 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 april 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij vinden het bijzonder spijtig dat je dit besluit hebt genomen. We hebben telefonisch contact opgenomen en e.e.a. besproken. Vandaar dat ik de status van deze klacht op deze website op 'opgelost' zet. Groet, Roy, ING Webcare team

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 13 april 2013

Een klant van ING ervaarde een onvriendelijke bejegening door een medewerker van de klantenservice na het stellen van vragen over de veiligheid van een bericht op de website. De klant voelde zich niet serieus genomen en werd behandeld als een lastige klant, wat leidde tot een onaangename ervaring. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op de site van ING kreeg ik na uitgelogd te zijn bericht over het downloaden van een gratis programma ter beveiliging van Troyan virus. Omdat ik twijfelde over de veiligheid van de berichtgeving wilde ik via de klantenservice mijn vraag stellen. Ik kon dit volgens de site telefonisch of per e-mail doen. Ik heb gekozen voor E-mail. Hier moest ik echter alle persoonlijke gegevens incl. telefoonnummer ingeven. Omdat ik bij inloggen had gelezen dat ING nooit telefoonnummers vraagt kreeg ik ook hier mijn twijfels. Daarop heb ik met de klantenservice gebeld en mijn verwarring kenbaar gemaakt. Ik ben nog nooit door enige dienstverlenende instantie zo onheus bejegend. Ik was duidelijk een lastige klant met hele domme vragen. Ik was helemaal uit het veld geslagen. Na een onprettige beeindiging van het gesprek heb ik nog een keer telefonisch contact gehad en toen bleek dat mijn postcode waarvan 3 jaar geleden de wijziging is doorgegeven!! nog steeds niet bekend was bij ING. Dat was voor mij de druppel. Alle vertrouwen in de ING is nu weg, niet door de aanvallen waar de ING mee te maken heeft maar door de eigen medewerkers.

Gewenste Oplossing:

Ik ga mijn bankrelatie met ING verbreken maar zou een excuus zeker op zijn plaats vinden. En ik hoop dat ik hier andere klanten een dienst mee kan bewijzen mits ING zich de kritiek ter harte neemt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb ING een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 19 april 2013 om 08:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij vinden het bijzonder spijtig dat je dit besluit hebt genomen. We hebben telefonisch contact opgenomen en e.e.a. besproken. Vandaar dat ik de status van deze klacht op deze website op 'opgelost' zet. Groet, Roy, ING Webcare team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM