Mijn Klacht:
Beste,
Ik heb onlangs een webshop opgericht in de verkoop van cannabiszaden. Ik kon mij voorstellen dat dit voor een paymentprovider ( om de Ideal betalingen te accepteren ) eventueel bezwaar zou kunnen opleveren ( hiervoor meermaals afgewezen bij andere banken ) Om te voorkomen dat ik na het indienen van alle benodigde formulieren alsnog zou worden afgewezen heb ik meermaals bij het ING kantoor te Rotterdam expliciet gevraagd of dit een probleem zou opleveren, er werd mij meermaals toegezegd dat het geen enkel probleem zou moeten veroorzaken.
Aangezien ik nog niet geheel gerust was over het antwoord van de desbetreffende medewerker heb ik later alsnog besloten even de hulpdesk te bellen. De medewerker aan de telefoon heeft zelf in de algemene voorwaarden gekeken en zag niet in dat het een probleem zou kunnen veroorzaken. Om 100% zeker te zijn heeft de desbetreffende medewerker nog even nagecheckt bij een andere afdeling die blijkbaar verantwoordelijk was voor de acceptatie van webshops, en nogmaals werd er mij expliciet op het hart gedrukt dat ik mij nergens zorgen over hoefde te maken en de aanvraag gerust kon indienen.
Gister in de ochtend een mail ontvangen
” Geachte heer *******,
U heeft Kassa Compleet aangevraagd voor *******. Hartelijk dank hiervoor. Wij hebben uw aanvraag zorgvuldig beoordeeld. Helaas komt u niet in aanmerking voor Kassa Compleet omdat uw aangeboden goederen niet vallen onder het acceptatiebeleid van ING en IDEAL. Daarom heeft u vanaf nu geen toegang meer tot uw testaccount.
Heeft u vragen?
Neem dan contact met ons op via 020 22 888 22. Wij helpen u graag.
Met vriendelijke groet, ”
Ik heb logischerwijs gelijk contact opgenomen na aanleiding van de mail. Na meermaals weer mijn verhaal te hebben uitgelegd zou ik uiteindelijk worden doorverbonden naar de verantwoordelijke afdeling, blijkbaar kon dat opeens niet en ik zou worden teruggebeld…
Vanochtend trof ik deze mail aan in mijn mailbox: ”Goedemorgen heer ********,
Ik heb vernomen dat u na het ontvangen van mijn e-mail contact heeft gehad met een collega van mij. Er is dan ook het verzoek aan mij gedaan om wederom contact met u op te nemen om meer informatie te geven. Graag geef ik hier gehoor aan.
Allereerst wil ik u excuses aanbieden voor het feit dat er eerder gecommuniceerd zou zijn dat het aanbieden van goederen als Cannabis zaden geen belemmering zouden zijn voor het toekennen van Kassa Compleet. Dit is onjuist. Dit komt voort uit het ING en IDEAL acceptatiebeleid. Wij kunnen uw aanvraag voor Kassa Compleet daarom niet goedkeuren.
Ik hoop u hiermee alsnog voldoende te hebben geïnformeerd.
Ik wens u voor nu een prettige dag toe.”
Oké, toen was ik pas echt pissig, ik wou nog een klacht rechtstreeks bij jullie neerleggen zodat het niet openbaar op deze website moet, en volgens jullie website was dat de beste manier via de chat, na dit hele debacle aan ”Pauline” te hebben uitgelegd was dit haar antwoord. : ”Ik begrijp dat het vervelend is wanneer twee collega’s hebben gezegd dat het geen probleem zou zijn. Echter voeren zij de controle niet uit en is daar een speciaal team voor. Wanneer cannabiszaden niet onder het acceptatiebeleid valt kan ik daar helaas ook niks aan veranderen.”
Dat begrijp ik ook nog wel… wil alleen dat mijn klacht geregistreerd word zodat de volgende ondernemer met dezelfde vraag niet een week van zijn tijd zal verdoen….
Gewenste Oplossing:
Kwaad lijkt mij inmiddels al geschied...

