Mijn Klacht:
Ook ik heb een geblokkeerde pas en geen nieuwe ontvangen. Volgens de klantenservice van ING is er een hele batch nieuwe passen mislukt. Door een fout zijn alle oude passen die in omloop zijn al geblokkeerd, voordat de houders een nieuwe hebben ontvangen. Ok, een forse fout, met verstrekkende gevolgen, de banken willen ons immers zo afhankelijk mogelijk maken en contant geld liefst compleet afschaffen, maar het maken van fouten blijft menselijk. Het opeenstapelen van fouten is dat echter niet, dan is er wat anders aan de hand. Mij is door de klantenservice toegezegd, dat ik uiterlijk gisteren een nieuwe pas in de bus zou hebben. Niet dus.
Bovendien vind ik, dat als je zulke fouten maakt, je een en ander openlijk moet toegeven en op je site moet plaatsen. Maar dat is uit PR overwegingen natuurlijk ongewenst. Ook een brief aan de klanten -ING weet exact wie er gedupeerd zijn- kan er niet vanaf. Een zeer slechte zaak.
Gewenste Oplossing:
- Als ING haar fouten in het vervolg openlijk toegeeft en meteen op de site plaatst.
- Als ING klanten direct per brief op de hoogte stelt, indien zij fouten maakt, die vergaande consequenties voor haar klanten hebben.
- Als de belofte om mij per omgaande een nieuwe pas toe te sturen wordt nagekomen.

