Klacht: Slechte afschriften frequentie, saldi sluiten niet aan.

Enosafe op 11 september 2013 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Erg spijtig om te lezen dat we je met de overgang naar Mijn ING niet blij hebben gemaakt en dat de mogelijkheid nu om afschriften te printen niet aan jouw verwachtingen voldoet. Dit kunnen we niet 123 oplossen. Ik ga...

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 11 september 2013

Een klant van ING heeft problemen ervaren met de frequentie van afschriften en het aansluiten van saldi na de overstap naar ING Internet Bankieren. De klant vindt de maandelijkse afschriften onvoldoende voor een goede financiële administratie en is ontevreden over de geboden oplossing van papieren versies. ING is op de hoogte van de problemen, maar heeft nog geen verbeteringen doorgevoerd.

Mijn Klacht:

ing had een goedwerkend pakket: (Electronic Banking) maar heeft dat afgelopen jaar vervangen door ING INternet bankieren.
De afschriften konden allereerst uitsluiten uitgeprint worden middels afdrukfunctie in ” Af en Bij betaalrekeningen”. hierbij werd geen afschrift nummer meer gegeven. (nodig in mijn boekhouding) ING heeft daarna de funktie ingebouwd dat er op afschrift nummer kan worden uitgedraaid. Elk volgend afschrift komt eerste vrijdag van de maand. Dat is voor mij onvoldoende, ik zo niet goed mijn financiële administratie up to date houden.
tussentijds dan weer afdrukken in “af en bij betaalrekeningen” helpt ook niet, want nu sluiten de saldi niet aan. ING weet dit maar vertikt het om deze buck te verbeteren. Als alternatief stelt zij voor frequent papieren versies to te zenden…… tegen betaling.

Gewenste Oplossing:

de beste oplossing is het aanbieden van een frequente afdruk mogelijkheid van afschriften op volgnummer (ten minste eens per week). het doorberekening van kosten hiervoor zijn niet logisch, ik druk immers zelf af, op eigen papier met eigen toner, porti hoeft er ook niet te worden geplakt.
Indien niet op afzienbare tijd de buck kan worden verholpen, zou ik tevreden zijn met een papieren versie zoals voorgesteld door ing maar dan wel zonder hiervoor kosten te betalen, ING heeft namelijk het goed werkend programma gestopt en geruild voor een niet goed werkend programma. terug naar papier is terug naar het vorig millennium.
I

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 11 september 2013 om 16:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Erg spijtig om te lezen dat we je met de overgang naar Mijn ING niet blij hebben gemaakt en dat de mogelijkheid nu om afschriften te printen niet aan jouw verwachtingen voldoet. Dit kunnen we niet 123 oplossen. Ik ga hiervan een signaal maken zodat het kan worden meegenomen in de verbetering van onze dienstverlening. Bedankt voor het uiten van je ongenoegen. Groet, Roy, ING Webcare team, http://www.ing.nl/webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM