Klacht: pincode zonder toestemming

rowin83 op 07 maart 2012 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Er is telefonisch contact opgenomen en een en ander is doorgenomen en besproken. Vandaar dat we de status van deze klant op deze site op 'opgelost' zetten. Roy - ING Webcare Team - http://www.ing.nl/webcare

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 7 maart 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

3 weken geleden ben ik geskimd in het buitenland. bij thuiskomst keurig een nieuwe pas met behoud van pincode. Proberen te pinnen deed hij het niet. Kreeg 2 dagen later een brief dat ik me nieuwe pincode moest ophalen. Meerdere keren nu gebeld en 2 klachten ingediend. Zou binnen 24 uur terug gebeld worden. Nu 3 dagen later wacht nog steeds op dat telefoontje. Er is zonder mijn toestemming een nieuwe code gestuurd. en bij de aanvraag was daar niet om gevraagd. Wil nu wel heel graag antwoord en me oude code terug.

Gewenste Oplossing:

oude pincode terug. en een heel goed antwoord waarom ik als klant zolang moet wachten. En alle kosten die ik met me telefoon hebt gemaakt dat die vergoed worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 08 maart 2012 om 12:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is telefonisch contact opgenomen en een en ander is doorgenomen en besproken. Vandaar dat we de status van deze klant op deze site op 'opgelost' zetten. Roy - ING Webcare Team - http://www.ing.nl/webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM