Klacht: Overschrijven vanaf mijn PC is sinds (ongeveer) 9-9-2019 onmogelijk

cdfaber op 22 september 2019 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 september 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste cdfaber, Vervelend om te horen dat het niet meer gelukt is om betalingen te verrichten. We hebben hier inderdaad meer signalen over gehad. Waarschijnlijk heeft het te maken met de browser die je gebruikt. Wil je eens inloggen via...

Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 22 september 2019

Een gebruiker van ING ondervindt sinds 9 september 2019 problemen met het doen van betalingen via de computer, waarbij het ingevulde bedrag steeds verdwijnt. Ondanks dat mobiel betalen nog mogelijk is, heeft de gebruiker geen technische kennis om de aanbevolen updates te verwijderen en vindt geen oplossing voor het probleem, dat al langer speelt.

Mijn Klacht:

Ook ik kan geen betalingen meer doen. Als ik na het invullen van een bedrag verder klik verdwijnt het bedrag en blijft mijn PC vragen om een bedrag in te vullen. De laatst geslaagde betalingen zijn van 9-9-2019
Hierna kon ik gelukkig nog wel mobiel betalen. In een telefoontje naar ING werd mij geadviseerd de recentste update te verwijderen maar niet welke update. Ik ben alleen gebruiker en geen techneut dus ga ik niet aan mijn PC sleutelen. Na een paar uur googelen bleek dat deze klacht al veel langer voor te komen maar ik vind nergens een oplossend antwoord

Gewenste Oplossing:

Als ik weer via mijn PC kan bankieren

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 22 september 2019 om 13:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste cdfaber,

Vervelend om te horen dat het niet meer gelukt is om betalingen te verrichten. We hebben hier inderdaad meer signalen over gehad. Waarschijnlijk heeft het te maken met de browser die je gebruikt.
Wil je eens inloggen via Google Chrome? Deze browser ondersteunt onze website het beste! Het opschonen van de cookies en de cache, en daarnaast het opschonen van de browser wil ook weleens helpen. Je zou hiervoor www.browseropschonen.nl kunnen gebruiken.

Mocht je problemen blijven ervaren, neem dan vooral even contact op met onze Klantenservice zodat we samen kunnen kijken naar een mogelijke oplossing.

Groet,
Lysanne
ING Webcare

cdfaber

Heeft op 24 september 2019 om 15:14 geantwoord

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Ik ben er niet blij mee want \"probeer een andere browser\" is wat ik overal hoor/lees, en ook in een telefoontje naar ing kreeg. Overigens kan ik inmiddels m.b.v. google chrome inderdaad wèl overboeken dus ga ik die geschikt maken !Het is echter wel een paardenmiddel voor een relatief klein app-foutje. Edge is de windows browser dus eigenlijk moet de oplossing van Microsoft komen, maar helaas!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM