Mijn Klacht:
in 2005 heb ik hypotheek genomen bij Postbank wat nu ING is. Altijd tevreden geweest en altijd netjes mijn hypotheek betaald tot dat de problemen beginnen met mijn EX, door door dubbele lasten en alimentatie wat ik moet betalen is er geen geld meer geweest om hypotheek te betalen. hierdoor is er achterstan ontstaan waardoor ik gedwongen ben mijn huis te verkopen.
Inmiddels is het huis verkocht, zij hebben hun geld gehad en wat over is aan geld heb ik gestort gekregen op mijn rekening.
Met andere woorden hypotheek is gewoon afgelost en afgehandeld maar de achterstand/hypotheek bij BKR staat nog steeds open voor een bedrag van 0 euro
Toen er achterstand ontstond zijn ze er snel bij om mij in te schrijven bij BKR, nu alles afgelost is laten ze de melding staan.
Ik heb hierover verschikllende malen contact gehad met klanten service van ING maar elke keer weer, keer op keer schuilen ze achter procedures, stuur email hiernaartoe… schijf een brief daar naar toe etc… Terwijl zij zelf fout hebben gemaakt.
Gewenste Oplossing:
Ik moet verder met mijn leven, wil ook net als iedereen een creditcard, een huis etc... Wil graag dat deze melding zo snel mogelijk verdwijnt zodat ik weer mee kan tellen.
De melding met met terugwerkende kracht hersteld worden


