Mijn Klacht:
KLACHT Ik wilde als gemachtigde van de rekening van mijn moeder na inbraak in de woning de pas blokkeren. Mijn moeder is 88 jaar slechthorend en mankeerd gezien haar leeftijd van alles. ING hanteerde juridische procedure en was niet voornemens de pas te blokkeren zonder haar te horen. . Dit was onvoldoende, de medewerkster wilde mijn moeder horen. Ik heb gebeld met mijn werktelefoon(2e telefoon) en dit was ook niet voldoende voor de medewerkster WANT ZE KON MIJN SLECHTHORENDE MOEDER NIET VERSTAAN !, Mijn moeder kon het
gesprek niet horen en mijn moeder van 88 kon haar rekeningnummer niet opzeggen omdat haar pas was gestolen was??? Dus het gesprek kon niet doorgaan volgens de medewerkster. Vervolgens was er geen oplossing. Toen ik het gesprek overnam en aangaf dat de toon waarop zij in deze vervelende situatie geen begrip kon tonen gooide zij de hoorn erop!! Inmiddels is ook mijn machtiging van mijn moeder geblokkeerd! Het is eigenlijk te bizar voor woorden. Wij kunnen gelukkig voor onze moeder de financiën regelen maar stel voor dat u dat niet kunt?!!!!!!
Gewenste Oplossing:
Gewoon je werk doen en waar je als bank voor staat. Ik zet mijn geld in uw beheer. Een stukje vertouwen en betrokkenheid van medewerkers
Dan verwacht ik van uw dat het daar veilig staat en dat ummij ook bij staat in dit soort onvoorzienene omstandigheden. Op dit moment ervaar ik de medewerkerkers als computers die het menselijke aspect voorbij gaan!


