Klacht: geldautomaat “steelt” geld

jlambeck op 21 september 2015 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 september 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Vervelend dat je niet tevreden bent met de uitkomst van ons onderzoek. Je kunt in beroep gaan tegen de uitkomst van dit onderzoek, door binnen 6 weken een brief te sturen naar onze directie. Hoe je dit precies...

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 21 september 2015

Op 17 augustus heeft een klant van ING in Assen € 3000 gestort, maar ontving twee briefjes van € 500 terug die niet werden herkend. Na meerdere meldingen en een afwijzing van de klacht, bleef de klant van mening dat er nog € 1000 in het automaat achtergebleven was. Uiteindelijk werd de klacht afgewezen na overleg met de bank.

Mijn Klacht:

Op 17 Augustus stortte ik 8 briefjes van € 500 in de vestiging te Assen (bevestigd door de ING). Er kwamen 2 terug die niet werden herkend. Ik heb die opnieuw ingevoerd en de storting kunnen afronden. De uitdraai vermelde dat ik € 3000 had gestort. Ik heb dit direct bij de balie gemeld. Overleg met Amsterdam leerde dat de software melde dat er 4 briefjes niet waren herkend en de klacht werd afgewezen. Ik heb per internet gemeld dat er echt € 1000 nog in het stortingsautomaat achtergebleven waren, maar – na 2 keer reclameren – de klacht werd vorige wek afgewezen

Gewenste Oplossing:

wanneer de € 1000 boven water komt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 21 september 2015 om 10:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Vervelend dat je niet tevreden bent met de uitkomst van ons onderzoek. Je kunt in beroep gaan tegen de uitkomst van dit onderzoek, door binnen 6 weken een brief te sturen naar onze directie. Hoe je dit precies kunt doen en wat je daarna kunt verwachten, lees je hier: https://www.ing.nl/particulier/klantenservice/contact/u-heeft-een-vraag-of-klacht/in-beroep-gaan.html

Ik ga je klacht hier als 'opgelost' markeren, omdat we via Klacht.nl helaas verder niets voor je kunnen betekenen, betreffende jouw klacht.

Groet,
Candice
ING Webcare team - www.ing.nl/webcare

jlambeck

Heeft op 21 september 2015 om 12:23 geantwoord

Een collega van de klachtenlijn beloofde dat er een brief zou komen met resultaten van een vervolgonderzoek. Ik heb geen vertrouwen in ene positief resultaat en zal de directie schrijven. De € 1000 is belangrijk, maar ik kan zonder. Het gaat om de betrouwbaarheid van de stortingsmachines.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM