Klacht: geld van pensioenfonds is verdwenen

Antoinette De Weerdt op 06 november 2018 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 november 2018
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag Antoinette De Weerdt, Ik kan mij goed voorstellen dat je graag duidelijkheid wilt ontvangen over het bedrag van de Pensioenspaarrekening dat na de opheffing ontvangen moet worden. Wat ik nog niet helemaal begrijp is dat je een Pensioenspaarrekening noemt...

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 6 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 1810 heb ik het contract van pensioensparen opgezegd. Het grootste gedeelte van de belegging is idd ge-incasseerd maar tot op deze datum nog altijd niet in mijn bezit.Ondertussen zijn we 18 dagen verder en nog altijd geen geld op mijn rekening, maar omdat er een rekening moest betaald worden en er geen geld op de rekening stond hebben ze me wel een rekening gepresenteerd van 7euro waardoor ik nu in het rood sta

Gewenste Oplossing:

gelieve dit bedrag van 1818 euro op m'n zichtrekening te storten anders ben ik genoodzaakt om klacht neer te leggen wegens achterhouden van geld dat rechtswege mij toebehoord

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 07 november 2018 om 15:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag Antoinette De Weerdt,

Ik kan mij goed voorstellen dat je graag duidelijkheid wilt ontvangen over het bedrag van de Pensioenspaarrekening dat na de opheffing ontvangen moet worden.

Wat ik nog niet helemaal begrijp is dat je een Pensioenspaarrekening noemt en beleggingen. Het opheffen van een Pensioenspaarrekening is binnen een werkdag verwerkt. Dus dat zou zeker niet 18 dagen moeten duren! Dat kunnen we dan voor je gaan uitzoeken.

Wanneer het over een Beleggingsrekening gaat, dan wil ik je adviseren om contact op te nemen met mijn collega's van Beleggen. Dat kan op twee manieren: via chat of telefoon: https:www.ing.nlparticulierklantenserviceindex.html.

Groeten,
Sabrina
ING Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM