Mijn Klacht:
Mijn vrouw heeft de huur van een vakantiehuisje in Denemarken overgemaakt maar het geld is niet ontvangen. Na ettelijke telefoontjes is er nog niets opgelost. De verhuurder vraagt, terecht, om zijn geld. Van lieverlede hebben nogmaals de helft van het geld overgemaakt (naar een andere rekening). Dat geld is wel aangekomen.
Wij gaan vrijdag a.s. naar dat huisje. Als we er tenminste in mogen. Wellicht moeten we vooraf de andere helft ook nog eens betalen.
Ondertussen komt de ING niet verder dan een brief waarin ze aangeven berichten naar de buitenlandse bank te sturen maar geen antwoord krijgen.
Dat kan toch zo niet doorgaan? Laten ze het geld ondertussen terug storten en zelf hun probleem oplossen! Het is toch niet onze fout?
Wij zijn nu de dupe.
Wij be5alen voor een dienst die niet is uitgevoerd.
Dit duurt nu al twee maanden!
Gewenste Oplossing:
Als het geld deze week naar de verhuurder is over gemaakt of wanneer het geld volledig is terug gestort!


