Klacht: geen 250,maar 100 euro

kattebak3 op 20 februari 2013 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Zoals je aangeeft heeft herhaaldelijk onderzoek uitgewezen dat het betreffende bedrag correct is opgenomen. Helaas kunnen we dus niets verder voor je betekenen. We kunnen tenslotte nog adviseren om de klacht voor te leggen aan het onafhankelijke Klachteninstituut Financiële Dienstverlening...

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 20 februari 2013

Een klant van ING heeft op 23 december een geldopname gedaan van 250 euro, maar ontving slechts 100 euro, terwijl het volledige bedrag van de rekening was afgeschreven. Na melding bij de storingsdienst en een bezoek aan het ING-kantoor, ontving de klant een brief waarin werd gesteld dat er niets fout was gegaan, wat leidde tot frustratie en de beslissing om juridische stappen te overwegen. De klant is boos over de beschuldiging van bedrog en heeft aangegeven niet akkoord te gaan met de afwijzing van ING.

Mijn Klacht:

op 23 december geldopname gedaan ,ipv 250 zoals gevraagd kregen wij maar 100,00 euro .Wel 250 euro van rekening afgeschreven,
Gemeld bij storingsdienst,volgende dag naaar Ing kantoor gegaan en klacht gedaan.

brief gehad van ING er zou niets fout zijn gegaan en wij zouden dus liegen,
brief terug gestuurd aan directie ING,dat ze maar eens goed de zaak moesten uitzoeken,en wij echt de ing niet voor 150 euro aan het oplichten zijn.
19 februari brief teruggehad,zij hebben onderzoek gedaan en wij zouden wel degelijk 250,00 euro hebben ontvangen en meegenomen.

a,150 euro weg en b, voor bedrieger van de Ing bank uitgemaakt.
Heeeeeeeel boos en nu dus brief verstuurd dat wij niet accoord gaan met hun afwijzing en naar onze advocaat gaan.

Alle bankzaken en hypotheken bij ING

Gewenste Oplossing:

Excuses voor het feit dat wij als oplichters worden weggezet,en natuurlijk onze 150,00 euro terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 25 februari 2013 om 16:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Zoals je aangeeft heeft herhaaldelijk onderzoek uitgewezen dat het betreffende bedrag correct is opgenomen. Helaas kunnen we dus niets verder voor je betekenen. We kunnen tenslotte nog adviseren om de klacht voor te leggen aan het onafhankelijke Klachteninstituut Financiële Dienstverlening (KiFiD) als je het niet eens bent met de uitkomst van het aangetekende beroep bij de Directie. Daarom zetten we de status van deze klacht op 'opgelost'. Vriendelijke groet, Roy, ING Webcare team, http://www.ing.nl/webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van ING beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM