Klacht: Doorlopende reisverzekering nieuwe klant krijgt Hema- bon en ik als trouwe vaste klant die nooit iets heeft gedeclareerd aan schade, krijg nooit zo’n beloning voor mijn trouw aan ING

Meisjevermeer op 01 juli 2014 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 1 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Hey, Goed dat je dit even meldt! Ik wil je best tegemoet komen. Kun je ons via Facebook of Twitter een bericht sturen? Dan heb ik namelijk de mogelijkheid om je een attentie toe te sturen. Je kunt ons bereiken...

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 1 juli 2014

Een trouwe klant van ING uit zijn onvrede over de reclamecampagne van de bank, waarin nieuwe klanten voor een doorlopende reisverzekering een Hema-bon van 15 euro ontvangen. De klant, die al jarenlang een verzekering heeft en nooit schade heeft gedeclareerd, vraagt zich af waarom er geen beloning is voor loyale klanten zoals hij.

Mijn Klacht:

Deze keer schoot de reclame van ING me echt in het verkeerde keelgat, nieuwe klanten voor een doorlopende reisverzekering krijgen een bon van de Hema van 15 euro.
Ik ben al jaren vaste klant bij ING en ook al sinds mensenheugenis een doorlopende reisverzekering bij ING lopen die automatisch wordt verlengd. Nooit wat gedeclareerd, gelukkig niet nodig geweest.
Ik wacht eigenlijk nu op een beloning van ING voor hun vaste trouwe klanten zoals ik. Wellicht ook een bon van de Hema of iets dergelijks na tig jaren doorlopende reisverzekering?

Gewenste Oplossing:

Tegoedbon Hema of iets dergelijks

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 01 juli 2014 om 15:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hey,

Goed dat je dit even meldt! Ik wil je best tegemoet komen. Kun je ons via Facebook of Twitter een bericht sturen? Dan heb ik namelijk de mogelijkheid om je een attentie toe te sturen. Je kunt ons bereiken via de adressen die staan op www.ing.nl/webcare

Ik zie je bericht graag tegemoet!

Groet,

Hilbert
ING Webcare team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM