Klacht: doorlopend krediet

G25R op 22 oktober 2014 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Goed dat je het hebt aangegeven. Ik heb het gemeld bij de verantwoordelijke afdeling en er wordt contact met je opgenomen hierover. Met vriendelijke groet, Winston ING Webcare Team

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 22 oktober 2014

Een klant van ING ervaart problemen met zijn doorlopend krediet, dat eenzijdig is geblokkeerd na verlies van zijn vaste baan. Ondanks het vinden van een nieuwe baan met een vast contract, blijft de klant moeite hebben om het krediet weer actief te krijgen, mede door een eerdere BKR-registratie.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Ik las zojuist de klacht omtrent het doorlopend krediet van de ing die eenzijdig werd geblokkeerd. Ik zit net als deze meneer in hetzelfde schuitje. Ik heb jaren geleden ook een doorlopend krediet afgesloten bij de ing voor wat extra financiele ruimte. Toen ik een aantal jaren geleden mijn baan met vaste contract verloor,besloten ze ook bij mij eenzijdig mijn doorlopend krediet te blokkeren. Toen ik vervolgens binnen een jaar een andere baan had met ook weer een vast contract (waarbij ik minder verdiende dan mijn vorige baan), nam ik voor de zoveelste keer contact op met de ing. (ik had een registratie bij het BKR voor een andere schuld, welke ik ook had toen ik het contract voor het doorlopend krediet afsloot). Nu ik weer een vaste baan had, kom ik mijn doorlopend krediet weer gebruiken, maar let op alleen als ik bereid was het totaalbedrag van het doorlopend krediet t verhogen met minimaal 2000 euro. Sinds een half jaar ben ik mijn vaste baan weer kwijt ivm een faillissement. Ik krijg een WW waar ik recht op heb, en ik voldoe altijd aan de maandeijkse termijnbedragen die automatisch van mijn rekening af gaan. En wat hebben ze nu weer gedaan:: je rad het al, ze hebben weer mijn doorlopend krediet beeindigtzodat ik hier niks van ka opnemen. Ik zit er echt aan te denken om naar en andere bank over te stappen aangezien de service van de ing zowel telefonisch als schriftlijk ver, heel ver beneden peil is. Ze doen alleen vriendelijk om je om te praten voor het nemen van nog hogere kredieten.
Ik hoop dat jullie wat met mijn verhaal kunnen en leef zeer zeker mee met de meneer die een soortgelijke klacht heeft.

Hoogachtend,

Gewenste Oplossing:

Als de ING gewoon weer toestaat dat ik gebruik kan blijven maken van mijn doorlopend krediet. Los van dat ik maandelijks aflos ontvangen zij toch ook opgelopen rentes van miljoenen nederlanders. Dus, weer gebruik kunnen maken van mijn doorlopend krediet en de klacht is in mijn ogen opgelost

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 23 oktober 2014 om 13:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goed dat je het hebt aangegeven. Ik heb het gemeld bij de verantwoordelijke afdeling en er wordt contact met je opgenomen hierover.

Met vriendelijke groet,

Winston
ING Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM