Klacht: beeindinging van Mastercard

user-1180691 op 30 juni 2015 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste, Goed dat je contact opneemt. Ik wil je graag verder helpen, maar ik heb helaas geen genoeg gegevens om dit te doen. Kun je mij een berichtje sturen via Twitter of Facebook? Groet, Deniz www.ing.nl/webcare www.facebook.com/INGnl www.twitter.nl/@INGnl

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 30 juni 2015

Een klant van ING heeft herhaaldelijk contact gezocht om een aflossingsbewijs en saldobewijs van zijn creditcard te verkrijgen, maar heeft tot nu toe geen resultaat geboekt. Ondanks beloftes van medewerkers en meerdere telefoontjes, ervaart de klant tegenstrijdige informatie en een gebrek aan opvolging, wat leidt tot frustratie. De situatie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

na tientallen keren te hebben gebeld en vele beloftes van ING medewerkers ben ik vanaf 10 Juni tot heden niets opgeschoten .
voor mijn hypotheek verstrekker heb ik nodig .
– aflossingsbewijs van het krediet op de creditkaart
– saldobewijs van het krediet op de creditkaart (met oorspronkelijk limiet)

lijkt simpel maar bij ING ga je 50 jaar terug in de tijd en medewerkers spreken elkaar tegen.
zo krijg je te horen dat dit helemaal geen gekke vraag is en er zal voor gezorgd worden, vervolgens hoor je niets meer en ga je weer bellen en krijg je te horen dat ING dit soort gegevens Juridisch niet mag verstrekken.
dit gaat al 3 weken zo en behalve de standaard mail ontvang je niets en lijkt het of je totaal niet serieus wordt genomen.
einddatums komen steeds dichter bij en ben zelf naar Tiel gereden om mijn krediet gegeven op te halen ,ei controle blijkt dat de opheffing van de creditcard nog steeds niet geregistreerd staat bij BKR en we na alle telefoongesprekken en chatberichten alleen maar ergernis hebben ondervonden en nu we dachten de gegevens zelf op te halen ook nog een vrije dag voor niets hebben genomen , al met al zeer frustrerend en tot nog meer ergernis geleid.
ik ben bang dat ING niet wil meewerken aan een oplossing omdat wij ook een hypotheekofferte zouden aanvragen bij ING maar uiteindelijk voor een andere bank hebben gekozen.

Gewenste Oplossing:

als ik zeer spoedig een mail,brief ontvang waarin minimaal excuses gemaakt worden en uitleg waarom ik op 11 juni een mail ontvang dat e.e.a. geregeld wordt en er 3 weken later nog niets bekend is bij BKR

tevens moet er het volgende vermeld worden
- aflossingsbewijs van het krediet op de creditkaart
- saldobewijs van het krediet op de creditkaart (met oorspronkelijk limiet)

de gemaakte extra en onnodige kosten en ergernis is naar mijn mening niet meer goed te maken.

overigens dient er ook een compliment uit te gaan voor alle medewerkers die ik heb gesproken en dat zijn er nogal wat , zij zijn allen uiterst vriendelijk en begripvol en zeggen allen het te zullen oplossen ,iets dat helaas achteraf de ergernis nog groter maakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 02 juli 2015 om 09:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Goed dat je contact opneemt. Ik wil je graag verder helpen, maar ik heb helaas geen genoeg gegevens om dit te doen. Kun je mij een berichtje sturen via Twitter of Facebook?

Groet,

Deniz
www.ing.nl/webcare
www.facebook.com/INGnl
www.twitter.nl/@INGnl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM