Klacht: Almachtige ING medewerkers maken geen fouten

matso op 30 april 2019 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 april 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Martin. Het spijt mij dat we er samen niet uit kunnen komen. Je geeft aan dat er geen correspondentie is geweest. Zou het kunnen zijn dat er wel correspondentie is verstuurd maar dat je deze niet ontvangen hebt? Ik...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 30 april 2019

Een klant van ING heeft herhaaldelijk geprobeerd aan te tonen dat een BKR-codering onterecht is, maar het bedrijf blijft bij zijn standpunt en erkent geen fouten. Ondanks duidelijke bewijzen en het ontbreken van correspondentie van ING, voelt de klant zich niet gehoord en beschrijft de situatie als frustrerend. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Onlangs al een klacht ingediend over een onterecht verkregen BKR codering dankzij ING maar het bedrijf geeft zelf niet toe ook maar iets verkeerd gedaan hebben en blijven bij hun standpunt . Op mijn duidelijke bewijzen wordt gewoon niet gereageerd en ook niet dat ik geen enkele vorm van correspondentie gehad heb van ING bank ( dit kan ik 100 % bewijzen ) maar er wordt gewoon nergens naar geluisterd omdat men het natuurlijk niet kan hebben dat er zulke ongelooflijke beginnersfouten gemaakt zijn door medewerkers van ING . Alles is door mij aan te tonen dat deze codering onterecht is maar ING is heilig en doet niets verkeerd . Zolang alles maar netjes binnen de lijntjes loopt is er niets aan de hand maar als er ook maar iets bijzonders gebeurt worden er grove fouten gemaakt zoals nu ook het geval . Ongelooflijk amateuristisch .

Gewenste Oplossing:

Nu zal er natuurlijk weer per direct gereageerd worden omdat negatieve woorden natuurlijk niet zo positief zijn voor ING dus wordt ik weer gebeld door een medewerker webcare van ING . Deze persoon zal wederom niets van dit alles weten maar mij natuurlijk uiteindelijk wel afwimpelen en doorsturen naar het incassobureau . Want afschuiven daar zijn ze goed in bij ING .
De manier zoals ik behandelt wordt kun je vergelijken met een kind op de kleuterschool en zo is hun werkwijze ook . Dus nee ING , ik hoef geen kontakt meer met een medewerker . MIjn rechtsbijstand verzekering neemt wel kontakt op met jullie . Stel prutsers

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van ING

6 jaren geleden - Beste Martin. Het spijt mij dat we er samen niet uit kunnen komen. Je geeft aan dat er geen correspondentie is geweest. Zou het kunnen zijn dat er wel correspondentie is verstuurd maar dat je deze niet ontvangen hebt? Ik zal je niet bellen aangezien ik het idee heb dat je daar niet op zit te wachten. Ik wil je een fijne dag wensen. Vriendelijke groet, Margreet ING|Webcare

ING

Heeft op 30 april 2019 om 14:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Martin.

Het spijt mij dat we er samen niet uit kunnen komen.
Je geeft aan dat er geen correspondentie is geweest. Zou het kunnen zijn dat er wel correspondentie is verstuurd maar dat je deze niet ontvangen hebt?

Ik zal je niet bellen aangezien ik het idee heb dat je daar niet op zit te wachten.

Ik wil je een fijne dag wensen.

Vriendelijke groet,

Margreet
ING|Webcare

matso

Heeft op 02 mei 2019 om 10:25 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

dit is geen oplossing . Op geen enkele manier heeft Ing het erover ook maar iets verkeerd gedaan te hebben . Dit bedrijf is zo groot en zo zelfingenomen dat men gewoon altijd vol blijft houden niets verkeerd gedaan te hebben . Zolang dit bedrijf deze attitude blijft houden zal er voor mij nooit een oplossing aangeboden worden door ING

Alle klachten die gemeld zijn door matso
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM