Klacht: [email protected]

yvonnegeijn op 16 februari 2021 over Postkantoor in de categorie Post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Categorie Post
Status Open
Datum 16 februari 2021

Een klant heeft op 5 februari een pakket per aangetekende post verzonden, maar heeft dit tot op heden niet ontvangen. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice is er nog geen oplossing geboden. De klant benadrukt dat eerdere bestellingen via internet wel op tijd zijn afgeleverd en vraagt om een snelle oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Op 5 februari is mij een pakket toegezonden per aangetekende post. Deze is nog steeds niet ontvangen. Meerdere keren contact met klantenservice gehad, nog steeds geen oplossing. Ik begrijp best dat het druk is, maar ik heb meerdere malen besteld via Internet en deze pakketten zijn wel gewoon op tijd afgeleverd. Ik vind het vooral vervelend omdat dit pakket per aangetekende post is verzonden. Ik wil graag zsm een oplossing.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn pakket zsm in goede orde ontvang

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postkantoor

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postkantoor nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door yvonnegeijn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM