Mijn Klacht:
Mijn zoon heeft al langere tijd een contract bij swapfiets. Nu sinds ongveer 8 maanden een elektische fiets. Deze fiets is ongeveer 3 maanden geleden bij ons voor de deur gestolen.Ik was erbij toen hij het opmerkte. Hij is toen naar de winkel op de bilderdijkstraat (Amsterdam) gelopen en heeft daar de fietssleutel en accusleutel als setje ingeleverd, samen met de accu.
De fiets is toen als gestolen opgegeven en heeft een andere fiest gekregen.
Er is toen direct gezegd dat het nummer van de sleutel niet overeenkwam met de fiets, maar dat dat waarschijnljjk een administratieve fout is geweest.
Toch is er, zonder bericht, 725 euro van mijn rekening afgeschreven.
Ik heb hier 2 keer over gebeld, zonder teruggebeld te worden en de 3e keer werd er gezegd, dat mijn zoon een verkeerde sleutel heeft ingeleverd. En dat daar verder niets aan te doen is.
Hier ben ik het niet mee eens. Het is heel onwaarschijnlijk dat hij wel zijn accusleutel en accu heeft ingeleverd, maar dat hij een andere fietsleutel erbij zou hebben ingeleverd. (Iedereen zal deze twee sleutels aan hetzelfde ringetje hebben) Er is overigens bevestigd dat de ‘andere’ sleutel ook van een swapfiets is.
Het is veel aannemelijker dat er een fout in de administratie is gemaakt bij het uitdelen van de sleutel en/of fiets.
Wij zijn nu voor 725 euro benadeeld, vanwege een fout waar wij niets aan kunnen doen.
Ik hoop dat u dit verder wil uitzoeken en begrijpt dat het opzettelijk inleveren van een verkeerde swapfietssleutel met de juiste accu en accusleutel wel echt heel onlogisch is en dat het veel aannemelijker is, zoals al in de winkel ook werd gezegd, dat er in de administratie een fout is gemaakt.
Zodat ik het bedrag van 725 euro weer teruggestort krijg.
Gewenste Oplossing:
Serieuze behandeling,
Argumentatie van dit besluut, de fout ligt dit geval bij swatfiets niet bij ons.
serieus antwoord op mijn verklaring
Terugstorrn van de 725 euro
Mijkmaal een swrieuze tegemoetkkming.

