Klacht: waardeloze bezorging bestelling

Lorine Schortinghuis op 13 november 2021 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 13 november 2021

Een klant van IKEA heeft een klacht ingediend over de bezorging van een online bestelling ter waarde van meer dan 1000 euro. Ondanks bevestiging van de klantenservice dat de producten door het smalle trappenhuis konden worden geleverd, bleek dit bij de levering niet mogelijk. De klant heeft meerdere keren contact opgenomen met de klantenservice om de situatie op te lossen, maar ondervond lange wachttijden en problemen met het aanpassen van de bestelling.

Mijn Klacht:

geachte lezer: on line bestelling 1237014926 geplaatst t.w.v. ruim 1000 euro. Adres in de Pijp Amsterdam. Met klanten service overlegd of producten door het smalle trappenhuis kunnen. Gezien de afmetingen van de verpakkingen zou dat geen probleem zijn. Bij levering op 8-11 bleek diverse verpakkingen te groot. Alles retour IKEA. Gebeld ( eerst lang gewacht, toen medewerker aan de lijn)met klantenservice en nieuwe(?) order gemaakt.Bij invullen gegevens on line is wijzigen niet mogelijk. Dus weer gebeld, wachten wachten wachten. Uiteindelijk na EEN uur medewerker gesproken, halverwege verbinding verbroken, weer een uur in de wacht, contact met medewerker die zou aanvulling (2 hoog en levering met liftje) aanpassen. U wordt gebeld als aanpassing doorgevoerd is, ( systeem werkte niet). Wij werden niet gebeld. Wij weer bellen.. en wachten. Medewerker meldt dat liftje niet kan worden toegevoegd aan bestelling. Nieuwe order maken en nogmaals betalen. Bevestiging dat op 13-11 gehele order zou worden bezorgd. Zonder liftje. Dus wij touw en blok en verhuismannen gehuurd. Handig als je niet weet hoe laat bezorging wordt geleverd (tussen 08.00 en 18.00 uur..). Nieuwe order levering 13-11 mooi op tijd. Wat wordt geleverd? Alleen 2 pakketjes met lattenbodem, kon prima door trappenhuis.. Geen bericht over restant bestelling, aangegeven was dat ALLES in 1x op 13-11 geleverd zou worden (bevestigd in IKEA PDF)Wij weer bellen en wachten, Geen excuses aan de telefoon, medewerker kon er nix aan doen.. Nieuwe afspraak inplannen voor 14-11 levering tussen 13.00 en 19.00.
Ik vroeg of we een tegemoetkoming in de kosten voor 2x 2 verhuismannen en 2x huur touw en blok -en vergoeding voor waardeloos proces wat ons bizar veel tijds en irritatie kostte konden krijgen. Medewerkers antwoordt slechts met een luid nee. Superfijne winkel mooie en goeie producten maar dit is echt zo waardeloos. Stop met bezorgen, of regel dit. Zo levert het alleen negatieve kritieken op. Ik hoor graag

Gewenste Oplossing:

Excuses en financiële compensatie.
Stoppen met bezorgen of beter proces

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lorine Schortinghuis
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM