Klacht: Verzendkosten

Conti op 21 maart 2021 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 21 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 27-01-2021 heb ik bij jullie een online een bestelling geplaatst Het bestelnummer is: 1164228456 .
Het pakket is op 7-03-2021 bij mij bezorgd. Ik heb één van de producten retour gestuurd.
Hier moest ik een retoursformulier downloaden. In het pakket zat tevens een pakbon.
Op deze bon stond, wanneer ik binnen 14 dagen het pakket retour stuur, tevens de verzendkosten terug zou krijgen. Het pakket is dus binnen die 14 dagen teruggestuurd Op het retoursformulier staat ineens, dat de retourskosten € 2,99 verrekend worden met het terugbetaalde bedrag. Dus betaal ik
2 maal de verzendkosten. Het artikel dat ik besteld wordt dan wel erg duur.
Online bestellen bij Ikea werkt dus niet. Onduidelijk in de voorwaarden. Graag uitleg hierover!

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn retourkosten van € 2,99 teruggestort worden.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Reactie van de melder van de klacht Conti

4 jaren geleden - Ikea heeft gereageerd. Omdat ik een deel van de bestelling heb gehouden, moet men retourkosten betalen. In mijn geval was dit een kunstofbak met deksel voor bedrag van € 1,49 en 2,99 x2 kom uit op €7,49. Dure bak!! Dit wordt online niets meer bestellen. Andere bedrijven zijn daar een stuk beter in.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Conti
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM