Mijn Klacht:
Op 25 december een bestelling gedaan (bezorgingskosten 49€) op 11 januari bestelling ontvangen maar er ontbraken 6 items. Nog steeds geen nieuws over wanneer het alsnog geleverd word.
Klantenservice is slecht te bereiken, meer dan 45 min in de wacht en dan nog hebben ze niets nuttigs te melden. Op FB messenger vanaf 15 januari berichten aan het versturen en ik krijg dan geautomatiseerd bericht of een bericht waarin ze vragen om je ordernummer terwijl je die al zo vaak doorgegeven heb en als je dan reageer krijg je vervolgens weer geen bericht en dan begint het riedeltje van vooraf aan. Hele slechte service..
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn geld terug van de 6 ontbrekende items en het liefst ook de bezorgkosten van 49€ want de grote onderdelen zitten voornamelijk bij de 6 items die ontbreken


