Klacht: Respectloos gedrag medewerker klantenservice

M.B M op 30 januari 2021 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 30 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag contact gehad met Johan van de klantenservice van Ikea.

Vanuit ons komt de opmerking dat het wel erg klantonvriendelijk is dat we op de dag van levering nog een mail krijgen dat een artikel niet leverbaar is.

Meneer Johan reageert vrij snel in het gesprek geirriteerd. Hij kan ons ordernummer niet vinden en weet niet goed waar hij over spreekt. Johan geeft aan dat het artikel niet leverbaar is en daarmee basta.

Wij geven aan dat het niet netjes is om een klant op deze manier te informeren. Wij krijgen nu extra kosten.

Hierop zegt hij denegrerend dat hij geen stampij zou maken om 3 euro. Daarna geeft hij aan dat wij al de 2e klant vandaag zijn die zo negatief reageert. Hierop geven wij aan dat juist meneer Johan heel onprettig en zeker niet klantvriendelijk reageert.

De reactie van meneer Johan is als volgt: hij verbreekt de verbinding.

Tot zover dus klantenservice. Beste Ikea, ik zou het contract van meneer Johan niet verlengen.

Gewenste Oplossing:

Tot nu toe hebben wij alleen maar goede ervaringen gehad met de klantenservice van Ikea. Medewerkers zijn begripvol en handelen de eventuele vraag of klacht netjes af. Deze meneer staat haaks op onze vorige ervaringen.

Ik zou een volgende keer niet meer door meneer Johan geholpen willen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door M.B M
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM