Klacht: Paslijst moet aan orde aanrechtblad worden toegevoegd

Setstefan op 11 november 2012 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Wordt opgelost door IKEA.

Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 11 november 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gister avond maatwerkblad besteld. Alle maten enz. netjes doorgegeven. Doordat werkblad iets groter wordt (wat onze wens ook was) zijn we erachter gekomen dat het aanrechtblad bij de koelkast iets uitsteekt (we kijken tegen een hoekje aan). Geen probleem, alleen we zijn vergeten aan te geven dat dit hoekje dan wel een mooi paslijst krijgt in dezelfde kleur als het aanrechtblad.
We hebben dit direct vanochtend gemeld bij de klantenservice. Antwoord is dat ze er niets meer aan kunnen doen, opdracht is als verzonden naar de producent. Deze kleine wijziging doorgeven aan producent of ons in ieder geval het nummer geven van de producent zodat we zelf kunnen bellen willen ze niet aan meewerken. Ze zeggen alleen dat ze dan pas weer achteraf een nieuw aanrechtblad kunnen bestellen. Dit is niet logisch aangezien het een heel kleine aanpassing is van onze opdracht, die met een klein telefoontje al opgelost kan worden.

Gewenste Oplossing:

Dat Ikea contact opneemt met de producent en deze kleine wijziging alsnog doorgeeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IKEA

Heeft op 12 november 2012 om 18:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wordt opgelost door IKEA.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van IKEA beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM