Klacht: oven omruilen duurt een maand

Tiny van Bragt op 03 november 2018 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 3 november 2018

Een klant heeft een defecte oven gekocht bij IKEA en meldde dit begin oktober. Na een lange wachttijd en meerdere zelf geïnitieerde contactmomenten, werd de oven uiteindelijk drie weken later geleverd, maar de klant moest zelf een bedrijf regelen voor de aansluiting, wat leidde tot ontevredenheid over de geboden service.

Mijn Klacht:

oven gekocht bij Ikea. deze was stuk. dit gemeld begin oktober.na eerst een uur in de wacht te hebben gezeten. oven zou omgeruild worden en ik zou worden terug gebeld of gemaild. na vier keer zelf contact te hebben opgenomen is de oven eindelijk geleverd ( drie weken later want post.nl was een oven kwijt?). ik zou een mail krijgen wanneer deze word aangesloten. zelf maar weer gebeld met ikea ( 40 min in de wacht) nu mag ik dus zelf een bedrijf gaan bellen die de oven komt aansluiten. wat een naar bedrijf en wat geen service.

Gewenste Oplossing:

ik zou tevreden zijn als mijn oven het doet. wanneer wij gecompenseerd zouden worden voor de tijd telefoonkosten en frustratie die we hier aan hebben gehad. Daarnaast is het sorry zeggen aan de telefoon niet genoeg want dit stelt niets meer voor als je het elke keer hoort maar er word niets opgelost

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM