Klacht: Niet leveren, niet informeren, onbereikbaar

Juulmay op 11 maart 2021 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 11 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

20 februari een salontafel en Bureau besteld. Bezorgdatum 24 februari, echter tot de dag van vandaag (10 maart) geen levering. Contact opnemen met IKEA is onmogelijk, geen bericht wordt beantwoord, volgens de track en tracé staat de levering nog steeds voor 24 februari. 50 euro bezorgkosten, een service die ons niet verleend is, sterker nog ik werk vanaf mijn bank met een kleine laptop en heb helaas nergens om mijn vaste pc te monteren. Hoe kan het dat we betalen voor een service die niet verleend wordt en als ik daar een klacht over heb het onmogelijk is IKEA te bereiken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil minstens mijn verzendkosten terug , en eigenlijk een vorm van tegemoetkoming gezien IKEA zich zeer onprofessioneel opstelt tegenover klanten. Ik kan zo niet verder werken!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Juulmay
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM