Mijn Klacht:
Vrijdag 01 oktober bestelling gedaan: 2 kasten, 1 bed lattenbodem en matras.
Keuze menu gaf mij een x aantal data om te kiezen voor levering/ montage.
Na het kiezen van één datum (06 oktober) betaald en afgesloten, er van uitgaande dat wat je aanklikt ook wordt gehonoreerd (indien deze data niet mogelijk is zou een fatsoenlijk planningsysteem/ app dit aangeven). Ik betaal voor deze service €250,-.
Zondag 03 oktober 15.00 gaat mijn telefoon, levering van IKEA (bij toeval ben ik thuis)
Blijkt dat de order bevestiging het volgende aangeeft: deel levering 1 03 okt., deel levering 2 13 okt. en montage 14 okt.
DIT ZIJN 3 DAGEN en is mij absoluut geen €250 waard. Dit kost mij ontzettend veel tijd en geld (i.v.m. vrij nemen werk). De datum zoals door mij gekozen is totaal genegeerd en hiervoor zijn 3 andere data weggezet.
Bizar slechte service, dus ik wil een klacht indienen.
Telefoontje naar logistieke partner, antwoord: sorry meneer hier hebben wij geen invloed op, dat plant IKEA in.
Naar lang zoeken kom je er achter dat IKEA niet fatsoenlijk of gratis is te bereiken en kun je slechts in een slechte app je klacht doen.
Hier krijg je te maken met ene Patrick, ik leg hem de situatie uit. Antwoord: dit komt omdat we voor levering en montage verschillende partners hebben. Anders kan het voorkomen dat er iets mis gaat in de planning.
Deze Patrick gaat totaal voorbij aan het feit dat ik een klant ben, die betaald €250,- voor een service, vervolgens krijgt ik deze service niet en moet ik nog 2 dagen extra vrij nemen t.b.v. de levering montage.
Deze Patrick blijft vasthouden aan zijn verhaal en geeft geen enkele service. Hij komt niet met een voorstel om de levering/ montage te wijzigen, nog om mij tegemoet te komen. Hij blijft herhalen dat hij er geen invloed op heeft. Ik krijg zelfs geen andere optie om een melding te doen.
Laatste keer dat ik ooit iets bij IKEA heb besteld. Nog nooit zo een slechte service gehad, van wat voor bedrijf dan ook.
Gewenste Oplossing:
Resterende levering/ montage op één dag en met mij afgestemd, aangezien de dag die ik heb geselecteerd is genegeerd en ik een andere dag moet vrij plannen.

