Mijn Klacht:
Beste Ikea,
Helaas moet ik een klacht indienen over de levering van de keuken met ordernummer 1208610959 en order 1208609457 (zwarte wandpaneel maatwerk).
Beide orders zijn op 8 juli jl betaald.
De levering van de keuken klopte niet, ik miste een aantal onderdelen en de kast voor de inductie was 60 cm breed terwijl wij 80 hadden besteld. De laatjes ed waren wel 80 cm breed gekomen.
Verder miste ik 2 laatjes en bevestigingsmateriaal voor de zijkanten van de laatjes zaten niet in de doos. Verder was een deurtje en zijkantjes van een la stuk gekomen.
Dit heb ik ook bij de klantenservice aangegeven en in de order staat het een en ander ook beschreven wat ik miste.
Op zich heel vervelend want we moesten wel paar keer vrij nemen en krijgen dingen niet opgelost.
Wat mij ook zorgen baart is de levering van de zwarte glazen wandpaneel.
Er gaat iets gigantisch fout met het leveren van de glazen wandpaneel. Ik leg dat hieronder uit en vraag jullie aandacht voor het volgende:
Op 1 oktober jl. zou order 1208609457 -de zwarte glazen wandpaneel maatwerk- bezorgd worden. Deze is op 8 juli 2021 al betaald!
Vervolgens kwam hij niet.
Ik heb daarna gebeld en gemaild met de vraag wannneer het zou komen.
We kregen een telefoontje dat het op 27 oktober geleverd zou worden, daarnaast kregen we ook een email maar met een ander ordernummer namelijk: 1227458322.
Daarna kregen we een creditfactuur van order 1227458322.
Gisteren gingen we naar de klantenservice bij ikea Amsterdam om na te vragen. Het blijkt dat oder 1227458322 geannuleerd is? Hier wisten wij niks van af.
We zouden teruggebeld worden vandaag maar in plaats daarvan kregen wij zojuist een email dat de oorspronkelijke order 1208609457 ook is geannuleerd op ons verzoek??!! En dat we ons geld binnen 14 dagen terugkrijgen.
Wij hebben daar geen toestemming voor gegeven.
Wat is hier aan de hand? ?
Wij zouden heel graag die zwarte glazen wandpaneel willen hebben want de monteur moet nu steeds wachten met plaatsen.
Wij worden steeds van kastje naar muur gestuurd en bij klantenservice weten ze het ook niet. De klantenservice balie in Amsterdam zegt dat we moeten bellen, als ik bel naar klantenservice dan weten ze het niet en worden we vriendelijk doorgestuurd naar keukenservice Amsterdam en vervolgens worden we vezocht om een mail te sturen. Wij hebben nu en gebeld en gemaild maar helaas zonder restultaat.
Graag wil ik dit opgelost krijgen en daarnaast zouden we ook een compensatie willen krijgen voor de geleden mareriële en emotionele schade.
Wij moeten de monteur nu extra laten wachten en dat kost ook geld.
Alvast dank voor de te nemen moeite!
Met vriendelijke groet,
P.S. B
Gewenste Oplossing:
Opgelost krijgen en compensatie krijgen

