Klacht: Klantenservice

BraberA op 02 oktober 2018 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 2 oktober 2018

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice van IKEA, maar heeft na lange wachttijden van telkens een half uur besloten om het op te geven. De klant uit zijn frustratie over de gebrekkige bereikbaarheid van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Gedurende 2 dagen diverse malen getracht contact te krijgen met klantenservice. Na wachttijden van elke keer een half uur de moed opgegeven.
Klantenservice ????
Wat is dat ????

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik gewoord gestaan word.
Natuurlijk heb ik begrip voor een korte wachttijd

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM