Mijn Klacht:
ieuwe Besta kasten met alles erop en eraan gekocht bij Ikea. Wilde dit ophalen op een pick-up point; het enige pick-up point bij mij in de buurt was ”te vol”.
Spullen laten klaarzetten; Op een bestelling van 580,00 Euro maakt een tientje dan ook niets meer uit. 10 min eerder dan afgesproken aangekomen bij Ikea. had hierover gebeld. Zou geen probleem. Order niet gepicked nog, verbaasd mij dat Ikea dit op de laatste 10 minuten laat aankomen.
Servicekosten overigens wel retour gehad.
Spullen mee naar huis genomen. Thuis aangekomen: Schade aan een van de deurtjes. Gebeld, nieuwe wordt opgestuurd.
Vervolgens treft ik later nog een schade aan het Besta basiselement. Ikea weer bellen. Moest maar foto’s mailen, gedaan, 3 dagen niks gehoord dus zelf bellen. Kan de kast uit elkaar halen, een busje huren weer en vervolgens 2 x 45 minuten op en neer naar de Ikea
Gewenste Oplossing:
Indien aankoopbedrag beschadigde Besta kast vergoed is, of indien Ikea ZELF kast(deel)komt omruilen

