Mijn Klacht:
Op zaterdag 26 september zijn mijn schoonzus en ik als criminelen naar de uitgang begeleid en werd ons zeer dwingend verzocht deze vestiging te verlaten.
Alle klanten keken ons ma alsof wij dieven waren en betrapt waren op tenminste diefstal of erger, maar wat de reden was voor deze actie van de beveiligers van ikea.
Mijn schoonzus had haar honden buggie bij met daarin 3 chihuahua,s en terwijl wij bij de ingang gewoon door mochten lopen van de beveiliging ,zelfs in het restaurant was er niemand die hierover iets tegen ons zei.
Maar haast aan het einde van de rondgang werden we ineens tegen gehouden en beveiliging opgeroepen en via de korste route naar de uitgang begeleid. Reden er migen geen honden binnen maar niemand heeft ons dit gemeld bij binnen komst.
Maar wij stonden wel voor schandaal in deze vestiging.
En de klantenservice had niet eens het fatsoen om excusses te maken
WANT HET WAS ONZE FOUT !
IK WEET ZAL DEZE WINKEL NOOIT MEER BEZOEKEN EN VIND DAT EEN EXCUUS MINSTENS OP ZIJN PLAATS IS
i
Gewenste Oplossing:
Duidelijk de beveiliging regels geven wat wel en niet mag .
En zich niet achter allerlei smoesjes verschuilen en de klant voor gek zetten in de winkel!


