Klacht: geld terug voor geannuleerde bestelling

Tineke van Geuns op 11 april 2022 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 11 april 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Begin januari heb ik online een bestelling gedaan en niet lang daarna gelijk geannuleerd. Geld is afgeschreven maar ik heb nog niets terug ontvangen

Na vele telefoontjes met uw klantenservice heb ik tot op heden nog steeds niet het geld retour gekregen terwijl het om een betaling gaat van 2 januari van dit jaar en mij de toezegging werd gedaan dat het geld binnen 2 weken geretourneerd zou worden. Bij mijn laatste telefoontje nar de klantenservice vertelde men mij dat de betaling niet in jullie systeem staat . Verbazingwekkend!
Er werd mij gevraagd het bankafschrift naar u te sturen als bewijs; dat heb ik nu al twee keer gedaan en nog steeds NIETS ! Het gaat om een betaling van minstens 300 euro. ik ben er nu echt helemaal klaar mee

Gewenste Oplossing:

goed contact en geld retour

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Tineke van Geuns
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM