Mijn Klacht:
Kast gekocht bij de IKEA en gekozen voor verzending omdat het veel en grote pakketen waren. Gekozen om de verzending op zaterdag te laten komen. Mijn vader heeft vrij genomen hiervoor en heeft de hele dag thuis zitten wachten maar ze kwamen niet.
De dag daarna gebeld en zij vertelde dat ze niet goed wisten waar het mis was gegaan. Kon voor een andere bezorgdag kiezen. Dit kon in eerste instantie pas op donderdag. Ik zei dat dat niet ging vanwege dat er niemand thuis is en dat mijn kleden dan nog een hele week op de grond moesten liggen. De oude kasten waren al weg. Het kon de dag daarna al maar er moest dan wel van 09.00- 19.00 iemand thuis zijn want in die tijd zou het komen. Doordeweeks is er niemand de hele dag thuis dus zou het op zijn vroegst weer op zaterdag zijn. Ook deze dag zou iemand dan de hele dag thuis moeten zijn.
Gewenste Oplossing:
Bezorgen op een korttermijn tijdstip waarbij de tijd ongeveer bekend is en niet tussen 09.00-19.00. Een vergoeding, bijvoorbeeld10% van de prijs af.

