Klacht: Betaald, niet-geleverd, geen antwoord op e-mails en wachttijd klantenservice te lang.

ChrisTsao op 04 december 2018 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 4 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb bij Ikea een bedframe besteld, welke zou worden geleverd. Dat heeft niet plaatsgevonden en ook is er geen bericht afgeleverd oid. Om die reden besloten de klantenservice te benaderen per e-mail. Aangegeven dat ‘per ongeluk’ de status op afgeleverd is gezet. Nu onverschuldigd betaald en allerlei acties ondernomen: gebeld naar een betaalnummer: niet beantwoord door medewerker, ongeveer 10 min. gewacht en e-mailtjes welke ik nadien heb verzonden zijn niet beantwoord. Daardoor is nu meer schade ontstaan: tijdsverlies en telefoonkosten.

Gewenste Oplossing:

Indien wordt geleverd - verzuim wordt opgeheven of het onverschuldigd betaalde wordt terugbetaald met daarbij schadevergoeding. Ik lig al een tijd op een matras op de grond, buiten mijn schuld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM