Klacht: Bestelling niet geleverd

PR CS op 01 oktober 2023 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 1 oktober 2023

Een klant heeft een matras besteld bij IKEA, inclusief een meeneemservice voor de oude matras, die op 23 september zou worden bezorgd. De bezorging vond echter niet plaats en de klant ontving geen verdere communicatie van IKEA, ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, die niet in staat was om de klacht op te lossen.

Mijn Klacht:

Matras gekocht en meeneemservice oude matras. Zou zaterdag 23-09 bezorgd worden. Einde van de dag wel bezorgers, geen matras. Dus oude matras niet meegenomen. Ikea zou contact met ons opnemen. Niks gehoord van ikea dus donderdag zelf gebeld met klantenservice, zou teruggebeld worden. Nog steeds niks gehoord. Probeer vervolgens weer contact met klantenservice op te nemen, is het schijnbaar België en kunnen ze niks met mijn klacht.

Gewenste Oplossing:

Of het matras geleverd en als dat te lastig is, mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door PR CS
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM