Mijn Klacht:
Ik heb bestelling gebplaatst op 08/02/2021 en heb hiervoor netjes een email gekregen van [email protected] waar ik niet op kan reageren.
Op 17/02/2021 kreeg ik een mail van PostNL [email protected] een email dat mijn pakket in goede handen is en zal spoedig mogelijk geleverd worden. Tot mijn spijt kon de koerier het pakket niet leveren! Als reden:
20 februari 0:00
Aflevering uitgesteld i.v.m. gesloten verklaring
18 februari 20:43
Zending retour afzender, geadresseerde onjuist
Zonder te bellen of contact op te nemen werd er zomaar opnieuw een pakket verzonden van IKEA dit keer met een ander bar code. Ik probeerde ze te bellen. Ik heb 37 MIN aan de lijn moeten wachten! Opgegeven moment werd ik van de lijn gegooid. Ik probeerde ze via chat te bereiken wat op hun contact pagina staat. Ook al daar moest ik uren wachten zonder enig resultaat. Omdat de bestelling haast heeft wil ik mijn bestelling dit keer zelf ophalen. Maar er is geen een mogelijkheid om in contact te komen met IKEA (BELGIE). PostNL kan ook niet veel betekenen omdat de opdrachtgever PostNL dient te benaderen voor problemen en geen klant.
Gewenste Oplossing:
Klantenservice moet sterk aangepakt worden. Desnoods 100 extra medewerkers bijzetten enkel voor callcenter. En in corona tijd extra zelfstandige koerier diensten inschakelen. POST NL of BPOST redden dit niet alleen.

