Klacht: Besta Kast

Zijlstra4 op 10 december 2020 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 10 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben in Heerlen deze Besta Kast gezien (showmodel.)
Na weken geprobeerd te hebben konden wij deze maar niet bestellen in Heerlen. Uiteindelijk kregen we de optie om de kast op te halen bij een ophaalpunt in Weert, we vertrouwde dit niet, dus ik belde de IKEA servicelijn.
Daar werd ik zeer kortaf en bot te woord gestaan. Het afhaalpunt in Weert was geen optie voor ons. We zijn vanuit wanhoop maar naar Eindhoven gereden (65 km, 60 min ipv 14 km,20 min.) Nadat we de kast hebben opgehaald wilde we het in elkaar zetten. Maar er zaten GEEN schroeven in.

Ik heb IKEA gebeld voor de 2de keer, de schroeven kon ik ophalen in Heerlen, het zouden namelijk universele schroeven zijn. 20 minuten later in de Ikea van Heerlen bleek dat ze de schroeven NIET hadden!!
Enkele schroeven zijn toch gevonden die we wellicht konden gebruiken. De andere zouden opgestuurd worden op 1 set na. Daarvoor moesten WIJZELF naar de Ikea bellen! Hij kon dit namelijk niet voor ons regelen.

We hebben ondertussen 3x gebeld en 2u en 40 minuten gereden!!

Ik belde IKEA voor de 4de keer. De schroeven werden besteld en moesten vanuit Eindhoven komen.

5de keer IKEA gebeld, enkele schroeven waren verzonden maar NIET de schroeven uit Eindhoven.

6de keer IKEA gebeld, schroeven waren NIET aangekomen. Ons werd beloofd dat we de dag erna gebeld zouden worden door de klantenservice voor een tegemoetkoming.

7de keer IKEA gebeld, ze hadden namelijk niet meer terug gebeld. Hieruit bleek dat de schroeven niet zouden aan gekomen zijn aangezien het feit dat er GEEN HUISNUMMER in de bestelling stond.
De Ikea zou me eind die week hebben terug gebeld voor een tegemoetkoming. Dit is nu 2 WEKEN GELEDEN!

Gewenste Oplossing:

Een terug betaling op de kast die maar liefst 275,99 euro heeft gekocht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Zijlstra4
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM