Mijn Klacht:
Na 3 weken geleden een bank te hebben besteld en een datum om hem opgegaan halen was ik er gerust op dat mijn oma een nieuwe bank zou hebben tijdens het vernieuwen van haar huis. Deze order was er niet meer.. magisch verdwenen. Avond van te voren snel nog naar de Ikea gegaan want er stond op de site laatste en dan is dit niet meer online te bestellen. 1,5 uur en 4 medewerkers (onbeschofte ook nog) verder hebben we dan de bank nog kunnen reserveren. Als ik de volgende dag de bank kom betalen (dit mocht de dag ervoor niet …) krijg ik te horen dat de bank niet leverbaar is omdat deze is uitverkocht. Wanneer ik weer aan 2 medewerkers uitleg dag dit niet kan omdat im hem de avond van te voren nog heb laten reserveren houden ze voet bij stuk. Uiteindelijk medewerker 3 die er dan achterkomt dat er iets fout was in het reserveringsnummer. Nou gelukkig we kunnen de bank halen in het magazijn. Thuis met het in elkaar zetten blijkt er een zakje met schroefjes te missen (alles 10 keer doorzocht maar er waren gewoon echt geen schroefjes geleverd). Weer terug naar de Ikea. Daar eerst 10x mogen zeggen dat ze er echt niet bij zagen dat we iedere plek hebben gekeken in de bank in de kussens in de poten wat niet eens kan. Weer dik een uur later ben ik dan weer onderweg naar het magazijn om het zakje op te halen. Om er vervolgens thuis achter te komen dat we 2 schroeven teveel hebben en 1 te weinig en dus de leuning niet vast kunnen zetten.
Vandaag contact gehad met de klantenservice en als antwoord krijg je : oh wat vervelend er gaat wat tijd overheen maar ik kan kijken of ik de schroef voor Je kan bestellen?
Al met al waardeloze service. Medewerkers die alles behalve behulpzaam zijn. En een bank van €1000 die nog steeds niet degelijk in elkaar zit.
Gewenste Oplossing:
Ikea wat vinden jullie zelf van deze service ?

