Ik krijg geen reclamefolders bij ons in de straat worden ze gewoon in elke bus gegooid behalve die van mij Ik zou graag weer folders willen ontvangen 8442CXThorbeckestraat 21 Heerenveen
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon reclame folders krijgen
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Folderverspreiding Heerenveen Download hier uw brief
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Folderverspreiding Heerenveen
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Folderverspreiding Heerenveen nog niet in behandeling is genomen.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.