Klacht: Ik hiu avn Holland Belspel 19-08-2017

Eveline626 op 19 augustus 2017 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 augustus 2017

Een kijker van RTL 4 heeft geklaagd over het belspel dat op 19 augustus 2017 werd uitgezonden. Hij ontdekte dat het een herhaling betrof en kreeg tijdens het bellen te horen dat hij de tiende beller was, terwijl de uitslag niet tijdens de uitzending zou worden gedeeld. De klager vraagt zich af hoe eerlijk deze gang van zaken is.

Mijn Klacht:

Tijdens uizending werd het belspel aangekondigd waarbij ik mee heb gespeeld. Deze uitzending bleek later een herhaling te zijn . Tijdens het bellen kreeg ik de melding 10e beller te zijn en de uitslag niet tijdens het spel zou worden mee gedeeld. Hoe eerlijk is dit ?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik hiervoor gecompenseerd zal worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM