Klacht: Grote graten in gratin

Klantenr100 op 14 juni 2023 over Iglo in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Iglo
Status Open
Datum 14 juni 2023

Een consument heeft meerdere graten van 2 cm of groter aangetroffen in de vis van Iglo, ondanks de waarschuwing dat er soms graatjes kunnen voorkomen. De melder benadrukt dat dit een gevaar vormt, vooral voor kinderen.

Mijn Klacht:

Iglo geeft netjes aan dat er ondanks zorgvuldig fileren graatjes in de vis kunnen zitten, en dat kan inderdaad gebeuren. We hebben echter meerdere graten van 2 cm of groter aangetroffen in de vis. Heel gevaarlijk voor kinderen

Gewenste Oplossing:

Dat Iglo zorgvuldiger gaat produceren

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iglo

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iglo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Klantenr100
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM