Klacht: Terugzending boeken

Erdem Yusan op 21 oktober 2022 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 21 oktober 2022

Een klant heeft maanden geleden boeken teruggestuurd naar Iddink, maar ontvangt nog steeds betalingsherinneringen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via telefoon en WhatsApp, inclusief het verstrekken van bewijs van de terugzending, blijft de klant meldingen ontvangen dat de boeken niet zijn teruggestuurd.

Mijn Klacht:

Maanden geleden heb ik de boeken teruggestuurd. Ik krijg betalingsherinnering. Heb gebeld en via whatsapp berichten gestuurd (de foto’s en de bewijs van terugzending).
Maar ik krijg nog steeds mail dat de boeken niet teruggestuurd zijn.

Gewenste Oplossing:

De factuur van de boeken wil ik zeker niet betalen. De boeken heb ik teruggestuurd. Heb bewijzen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Erdem Yusan
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM