Klacht: Schandalig!!

Cindy V. op 30 augustus 2021 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 30 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ondanks een tijdige bestelling in juli 2021 zijn de schoolboeken nog steeds niet geleverd (30 aug 2021). Hier gaan ondertussen weeral bijna 2 maanden over. Dit is het 3de jaar met hetzelfde probleem. Telkens opnieuw worden er fouten gemaakt! Intern is er blijkbaar geen connectie tss de verschillende afdelingen, er werkt enkel onbekwaam personeel die niets begrijpen en dus ook niets van hun foutern kunnen rechtzetten. Steeds opnieuw moeten we bellen omdat er geen opvolging is en geven ze verkeerde informatie! Er wordt niet geluisterd en er worden geen oplossigen aangeboden voor hun eigen gemaakte fouten. Het is één complete chaos in mails, facturen, bestellingen, communicatie en leveringen. Je hangt minstens 18 min in de wacht vooraleer je nog maar iemand aan de lijn krijgt. En voor niets, want het probleem wordt toch niet opgelost! Zeer slechte klantenservice. Je kan nergens terecht met je probleem/klacht. Na tientallen keren bellen geeist een supervisor te spreken of het hoofd van financieen maar dat lukt op geen enkele manier, want die hebben geen telefoonnummers volgens het personeel! Het is ONVOORSTELBAAR! Ik begrijp niet dat dit bedrijf kan blijven bestaan en ik vraag me af of er een instantie is die dit malafide winstnajagende bedrijf een halt kan toeroepen?

Gewenste Oplossing:

Ik wil per direct de bestelde boeken aangeleverd krijgen. Ik wil hier vandaag 30/08/2021 bevestiging van krijgen en ten laatste morgen 31/8/2021 de boeken in ontvangst nemen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Cindy V.
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM