Mijn Klacht:
Beste,
Ik heb geen goed woord over voor de bereikbaarheid en klanten afhandeling van dit bedrijf. Telefonisch zeer moelijk te bereiken ingesproken voicemail wordt niet op gereageerd. Veel moeite gedaan om bericht via het portaal te schrijven. Ktijg een bericht terug met foutieve informatie welke ook niet beantwoord kan worden. Je moet een boek binnen twee dagen terug sturen met ups wat voor werkende ouders onmogelijk is (ja u hoord het goed) twee dagen!!! wettelijk is er altijd een herroepingsrecht van 14 dagen doe wie denken ze wel wie ze zijn. Moet bellen voor adres daar ik het niet met ups kan versturen dus moet met de post. Dan bel je omdit telefonisch af te handelen, wordt de lijn verbroken nadat het keuze menu afgelopen is. Jammer want moet weer allemaal tijdens werktijd, zijn in de avond of in het weekend niet geopend.
In het portaal zijn contact gegevens bijna onvindbaar datzelfde geld ook voor hoe je überhaupt een bericht aan deze klantenservice kunt sturen! Begin inmiddels echt heel boos te worden.
Maar andersom komen een deel van de boeken pas na een maand of later en heb ook al een mijn twee boekenpakketten in de zomer voor de auto gevonden welke daar dagen of weken gelegen hadden. Wat een slechte service en hoe durven ze je twee dagen te geven om de eventuele boeken te retourneren als je er eentje vergeten bent op school in te leveren.
Ik heb mijn klacht geprobeerd te melden 2x telefonisch, 1 per mail maar wordt van het kastje naar de muur gestuurd. Zorg eerst een voor een fatsoenlijk mailadres of wees telefonisch bereikbaar voor je klanten voordat je eisen aan je klanten gaat stellen. Al wil je optijd je dingen doen iddink zorgd wel dat je te laat bent en een rekening krijgt!
Gewenste Oplossing:
rekening van euro 22 laten te vervallen, ik heb binnen 2 dagen gebeld dat het boek terecht was maar dat ik UPS onmogelijk kan halen. Toen ook aangegeven dat ik het direct met de post zou opsturen. Kreeg rekening op vrijdag (was aan het werk) maandag direct gebeld en verstuurd. Toch een rekening ontvangen? Ga ik echt niet mee akkoord, ik snap dat de boeken snel terug moeten, maar jullie hadden het boek een week na afleverdatum binnen. Doe eens iets aan je bereikbaarheid, jullie portaal is zo in elkaar gezet zodat klanten je niet kunnen bereiken, vast een nieuw verdienmodel.

