Mijn Klacht:
Iddink levert schoolboeken en vraagt een borg van 75 EUR van oudersleerlingen. Maar aan de teruggave van de borg aan einde middelbare schoolgang doen ze niet mee! Ik heb een mail gekregen waarin staat dat de borg wordt terugbetaald, maar dat is niet gebeurt. Ook na een telefoontje met de helpdesk waar beloofd werd dat dit eind augustus zou gebeuren, heb ik nog geen geld op mijn rekening.
Ook is de helpdesk slechtniet bereikbaar. Probeer maar eens te appen met 316 839 408 22 of te bellen met 0318 839 408 22 (dit zijn de opgegeven nummers op hun website) en je zult nooit een reactie of antwoord krijgen.
Dit moet beter Iddink! Zo ga je niet met klanten om. Als jullie hulp nodig hebben bij het beter inrichten van je service organisatie dan weet ik wel een adresje.
Gewenste Oplossing:
De helpdesk moet 247 (of iig overdag) bereikbaar zijn. Als je een bericht stuurt over belofte teruggave borg, dan moet je die ook waar maken. Als je nummers communiceert om mee te appenbellen, dan moet je die ook bemannen.

